Informacje zwrotne

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą
Nie rozpowszechniamy wiadomości reklamowych, ani nie przekazujemy danych kontaktowych stronom trzecim.

Pon - pt 7-19
Sob 7-16

8 883 023-54

Oddzwoń do mnie

Usługi glazurnicze

Nasza firma specjalizuje się w usługach szklenia. Doskonale możemy zaplanować rodzaj płytek w łazienkach lub innych czynnościach - w bryłach, bezpośrednio lub tzw. cegła. Korpus w przedsiębiorstwie, tworzymy je. Współpracujemy z projektowaniem wnętrz we współpracy z projektantami. Zajmiemy się niestandardowymi projektami łazienkowymi. Organizujemy glazury wszystkich rozmiarów - od najmniejszych po wielkoformatowe. Montujemy mozaikę z wielką starannością. Wykonujemy projekty według życzeń klienta: stół, blat pod umywalkę lub półkę. Tworzymy brodzik i wannę, prostą i standardową, z pewnymi formami, nawet najbardziej skomplikowanymi. Nie używamy wykończenia z tworzyw sztucznych, mielimy płytki czterdzieści pięć stopni. Możesz dowiedzieć się o zaktualizowanych galeriach o wyjątkowej trwałości i wysokiej jakości naszych płytek.

Prace ścienne

Jeśli marzysz o całkowicie gładkiej ścianie, z pewnością będziesz zadowolony z naszych usług. Możemy patrzeć, że na ścianach nie ma żadnych wad. Rowno i dokładnie pomaluj kolory wewnętrzne farb akrylowych i lateksowych. Możemy również wykonać dekoracyjne tynki strukturalne. Na życzenie dwa piękne sufity, zawieszone w dowolnej formie, nawet najbardziej skomplikowane. Wprowadzamy sekcje i inne konstrukcje do projektu klienta. Produkujemy tynki cementowo-wapienne i gipsowe, kolekcjonujemy panele ścienne i tapety. Przykłady są przez nas wyszukiwane.

Usługi hydrauliczne.

Na zlecenie serwisu kompleksowo współpracują z usługami hydraulicznymi. Dokonujemy wszelkich zmian i napraw hydraulicznych. Tworzymy nowe systemy wodno-kanalizacyjne i demontujemy stare punkty hydrauliczne. Mamy do czynienia z połączeniem konwencjonalnych baterii ściennych, a także systemów ukrytych. Instalujemy systemy centralnego ogrzewania, wymieniamy grzejniki, podłączamy termostaty i ogrzewanie podłogowe za pomocą podwójnego systemu. Dostosowujemy instalację hydrauliczną do potrzeb klienta.

Praca z gipsowymi kartonowymi plytami

Ten rodzaj pracy nazywany jest również wytwarzaniem fałdy. W przypadku okładzin na ścianach stosuje się płytę o grubości 12,5 mm lub taką samą grubość stanowi odporna na wilgoć lub ognioodporna płyta gipsowo-kartonowa, w zależności od sytuacji i warunków umieszczenia. Matrycę, która jest następnie montowana z płyty gipsowej, zwykle składa się z dwóch rodzajów profili - CD-ROM 60 i prowadnicy UD-27.

Bialy montaż

Biały montaż to połączenie umywalek, wanien, brodzików prysznicowych, muszli klozetowych i innych elementów ceramicznych, a także okuć, które uniemożliwiają instalację ciepłej i zimnej wody w określonych punktach odbioru. Instalujemy systemy zawieszane na zawiasach (regały) służące do wieszania wyrobów sanitarnych. Jest to bardzo ważne z dwóch powodów: po pierwsze, powinno nie tylko ozdobić wnętrze, ale także zagwarantować użytkownikom mieszkania wysoki poziom bezpieczeństwa. Ważne jest nie tylko profesjonalny warsztat, ale także właściwy wybór: uszczelki, izolacyjne krawaty, rozwiązania i silikony.

Uslugi elektryczne.

Planując naprawę mieszkania, należy zwrócić uwagę na stan okablowania. Tylko nowoczesne instalacje elektryczne mogą zapewnić bezpieczeństwo Twojego domu. Instalacja elektryczna charakteryzuje się niską wydajnością i podatnością na przeciążenia. Prace związane z wymianą instalacji elektrycznej należy wykonać przed naprawą i wykańczaniem. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi elektryczne: montaż skrzynek elektrycznych, produkcja rowków i układanie przewodów, montaż gniazd, przełączników, oświetlenia, instalacja elektrycznego ogrzewania podłogowego i podłączenie urządzeń AGD.

Wyposazenie lazienek

Łazienka to pomieszczenie, w którym każdy lubi spędzać czas, a to często jedyne miejsce w domu, które zapewnia bliskość. Wiele osób lepiej odpoczywa w łazience, czyta książkę, czasami używa aromatycznych olejków lub aromatycznych świec, które mają pozytywny wpływ na nastrój. Kąpiele mają również korzyści zdrowotne, ponieważ nawilżają skórę i pomagają w odchudzaniu, a ci, którzy mają odpowiednią temperaturę, również wpływają na krążenie krwi. Z tego powodu przy projektowaniu łazienek zastanawiasz się, czy lepiej wybrać wannę lub prysznic, jak zainstalować umywalkę, jakie szafki lub toaletę wybrać dla maksymalnego komfortu.

Praca z panelami

Panele mocujące są wykonane bezpośrednio na ścianie lub na prefabrykowanym pudełku. Do montażu na ścianie musi być absolutnie płaska. Drabiny - drewniane belki lub paski, które są przykręcone do powierzchni w pewnej odległości od siebie. Jeżeli szerokość ścianek między taśmami nie powinna przekraczać około 30-40 cm i w suficie. - 30 cm relingi dachowe nieruchomej ściany prostopadłej do kierunku paneli.

Hydraulika z rur PCV , ciepla podloga, Elektryka

Ogrzewanie podłogowe (przewód grzejny do ogrzewania podłogowego) posiada zdejmowaną połączenie między przewodem grzejnym a linią zasilania, co eliminuje lutowania i obkurczającą. Dzięki temu podłoga elektryczna ma wiele zalet i wydłuża żywotność. Tutaj można kupić solidne i dwuczęściowy kabel do ogrzewania podłogowego dla niosek w jastrychu i maty grzewczej lub cienkiego kabla do montażu pod płytkami lub laminatem. słupy elektryczne są stosowane w każdym pomieszczeniu: w kuchni, w łazience, na balkonie, w przedpokoju, w łazience, w przedszkolu, w szklarni, w zamrażarce.

Gladzie, malowanie

Malarstwo, podobnie jak inne rodzaje sztuk pięknych, jest iluzoryczne: jest imitacją trójwymiarowej przestrzeni w płaszczyźnie, uzyskanej za pomocą perspektywy liniowej i kolorystycznej. Ale jego aspekt wizualny, a także jego aspekt wizualny (oko może zobaczyć prawie nieskończoną ilość informacji), tworzy wyjątkowe miejsce malowania wśród wszystkich sztuk plastycznych.

Sufit podwieszany

Wszystkie sufity różnią się tym, że są one bardzo szybko montowane w tym samym czasie można zrównoważyć podstawowy pułap na horyzoncie, i vice versa, jeśli to konieczne przechylony w określonym kierunku. Sufity podwieszane z płyt gipsowo-kartonowych są instalowane nieco dłużej, ponieważ po zamontowaniu ramy potrzebne są dodatkowe wypełniacze i farby. Na przykład w pokoju o powierzchni 16 metrów kwadratowych. Każdy fałszywy sufit może być zainstalowany w ciągu 7-8 godzin, z wyjątkiem płyt kartonowo-gipsowych. Sufit z płyt gipsowo-kartonowych będzie instalowany przez 3-4 dni - biorąc pod uwagę czas montażu, wypełnienia, gruntowania, suszenia, cementowania i malowania. Dlatego, aby zmniejszyć złożoność i koszt sufitów podwieszanych, polecam montaż sufitów podwieszanych zamiast płyt gipsowo-kartonowych.

Sufit napinany

Sufit napinany jest oryginalnym pomysłem na sufit - wygląda jak tkanina z rolki. Cena sufitu napinanego nie jest wysoka. Może być matowy lub błyszczący, dowolny kolor, a nawet obraz lub grafika. Prezentujemy praktyczny przewodnik - sufit rozciągnięty we wnętrzu: cena, opinie, montaż, inspirujące zdjęcia.

Murowanie, tynkowanie

Cegła lub wewnętrzna cegła kończy się tynkiem. Większość tego rodzaju wykończenia zmieni mieszkania w nowych budynkach, w których naprawy nie zostały pierwotnie wykonane. Nawet dekoracyjne ściany gipsowe są stosowane tylko na poziomych ścianach, w przeciwnym razie istnieje duże ryzyko, że tynk złamie się lub straci swój estetyczny wygląd.